Obserwatorzy

14 marca 2013

Koszyczki dwa

Nauczyłam się paru nowych splotów, wykończenia warkoczem i robienia ozdobnej rączki :)
Kursy instruktażowe znalazłam na you tube, ale nie zapisałam strony.

 W brązowym spróbuję posiać lawendę (jak znajdę doniczkę bez dziurek co by pasowała) może w końcu zejdzie, bo już chyba ze trzy lata ją sieje i nic.

Kokardka nie umocowana bo nie miałam na to czasu, na potrzeby zdjęcia złapałam spinaczem, ostatecznie będzie nieco mniejsza i po obu stronach rączki. Ma to być taki ozdobny nieco romantyczny koszyczek na kwiatki.

Ponieważ koszyczki zajmują sporo miejsca i powoli brakuje mi pomysłów na ich zagospodarowanie to postanowiłam przerwać produkcję. Mam jeszcze trochę gotowych rurek, więc powstanie coś kwadratowego na kosmetyki. Nie co ze smutkiem,ale wszystko wskazuje na to, że moja przygoda z papierową wikliną dobiega końca :(


13 komentarzy:

 1. No i piękne koszyczki powstały...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładne połączenie kolorystyczne tego fioletowego koszyczka z koardką.Chyba niełatwo wyhodować lawendę z nasion.Moja córka też będzie robić w tym temacie kolejne podejście...

  OdpowiedzUsuń
 3. Koszyczki są śliczne! Absolutnie nie rezygnuj z papierowej wikliny! Wkładasz w nią pracę, serce, świetnie Ci wyplatanie wychodzi! Nie próbowałaś sprzedać swoich prac? Zawsze możesz wystawę zorganizować tak, jak ja i od niej zaczęły mi się zamówienia:) Jak chcesz więcej informacji, to napisz do mnie na maila:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne koszyczki,a i sploty Ci się tak ładnie udały;)Super.Faktycznie nie rezygnuj!Ja też już nie mam miejsca w domu,ale może się zbiorę i zacznę coś wystawiać na sprzedaż,bo jak na razie to tylko mam zamiar;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne!! Lawenda na pewno wzejdzie w tym przepięknym koszyczku!
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ślicznie pleciesz:):):)Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczne koszyczki, a ja nie umiem wyplatać, ale może z czasem się odważę i zacznę. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wyplataj koniecznie dalej! Piękne koszyczki!

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam. Chciałabym zaprosić Cię na "Książeczki synka i córeczki" oraz na "Babylandię" na dwie zabawy, w obu do wygrania ciekawe książki, ale nie tylko, bo jest również kilka sztuk biżuterii hand-made i drobiazgów do tworzenia biżuterii :) Nie chce narażać się wklejając bezpośrednio linki, ale jeżeli byłabyś zainteresowana to blogi znajdziesz w moim profilu :) Może miałabyś ochotę wziąć udział? Nie żebym namawiała, po prostu polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Śliczne koszyczki , nie rezygnuj , jeszcze tyle można zrobić cudeniek z wikliny ..

  OdpowiedzUsuń
 11. Śliczne koszyczki!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo :)