Obserwatorzy

15 sierpnia 2012

Butelka

Witajcie w ten pochmurny świąteczny poranek !

Za oknem szaro buro i ponuro. Na poprawę humoru butelka w róże - wcześniej humor poprawiała jej zawartość, a teraz wygląd :)

 Matowy kolor szkła jest fabryczny, ja tylko nałożyłam kwiatki i pociągnęłam lakierem. Nie wiem na ile to się sprawdzi w użytkowaniu bo nigdy wcześniej nie robiłam decu na szkle, za pewne potrzebne są do tego specjalny klej i lakier. Użyłam jakie miałam, na razie wygląda dobrze, czas pokaże czy nie będzie np odpryskiwało.9 komentarzy:

 1. Bardzo mi się podoba :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie wyszło i mam nadzieję, że będzie trwałe. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna!!!Może nie odpryśnie!!!Zdobienie butelek kojarzy mi się z czasami studiów ,kiedy to namiętnie owijałam butelki szarym sznurkiem!!!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wyszła. Ja się tez wzięłam za decu wczoraj swoje pierwsze w życiu. Odpryskiwać nie powinno jak zabezpieczyłaś lakierem

  OdpowiedzUsuń
 5. Butelka wyszła bardzo ładnie. ja teraz też jestem w trakcie robienia dwóch z motywem różanym na zamówienie koleżanki. pozdrawiam cieplutko. Ania:)

  OdpowiedzUsuń
 6. pieknie CI wyszla buteleczka

  OdpowiedzUsuń
 7. Może macie ochotę zabawić się w poszukiwanie skarbów i wyruszyć w rejs z piratem Rabarbarem? Jeśli tak to na naszym blogu w łatwy sposób można zdobyć "Dzieje Pirata Rabarbara" :)
  Zapraszamy do zabawy:

  http://ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com/2012/08/wakacyjne-poszukiwanie-skarbow.html

  Jeśli nie macie ochoty brać udziału bardzo przepraszam za spam...

  OdpowiedzUsuń
 8. Super Ci wyszła ta buteleczka. ja również mam w planach decu. Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie, więc nie nastawiam się na śliczności :)
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo :)