Obserwatorzy

2 stycznia 2015

Choinki

Witajcie w Nowym Roku!
Dziś pierwsza część świątecznych zaległości

Choinki z papierowej wikliny. Natchnienie znalazłam na blogu http://evejank.blogspot.com/  Ewo dziękuję za umieszczenie filmiku z kursem na wykonanie gwiazdki.


 Bombki zrobiłam na szydełku i umoczyłam w brokacie. Łańcuch jako element symbolizujący nierozerwalność rodzinnych więzi, powstał z dwóch rodzajów błyszczących włóczek.

Drugiej nie zdążyłam ozdobić, jest tylko spryskana srebrną farbą. Miała być dekorowana kwiatkami, za rok będzie jak znalazł.
 I na koniec malutka choineczka z szyszki, z różyczkami z zimnej porcelany.

****
Dziękuję za wszystkie życzenia świąteczno-noworoczne. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia. Na razie czas zatrzymał się 21.12 i moje życie dzieli się na przed i po. Tłumienie emocji nie prowadzi do niczego dobrego, niczym rozkapryszone dziecko pozwalałam sobie na wszystko: na złość, płacz, smutek ale i próbuję szukać radości. Miniony rok był trudny, minął pod znakiem rozczarowań i różnych problemów, skończył się tragicznie. Obecny też zapowiada się ciężko, najchętniej bym go przespała, jedyne czego chce to by minął jak najszybciej. Moim jedynym postanowieniem jest przetrwać, ogarnąć ile dam radę. Niczego nie planuję.

Wam z całego serca życzę, by ten rok był udany, tak po prostu, by każdy dzień był lepszy niż poprzedni. Optymizmu i sił do walki z trudnościami. Wierzącym błogosławieństwa  i opieki Matki Bożej. Niech to będzie rok wyjątkowy pod każdym względem, niech spełniają się marzenia, plany realizują się same, a radość gości w domach.

6 komentarzy:

 1. Pomysłowe choinki, ta z szyszką urocza! Ago, masz teraz czas żałoby, musi upłynąć dużo czasu, żebyś zobaczyła świat w innych barwach. Mocno Cię ściskam i przytulam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo urocza i pomysłowa :) gratuluję!
  Ehh... żałoba jednak jest bardzo trudna, ale nie da się tego w żaden sposób ominąć i przeskoczyć. Trzymaj się!

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę Ci by udało się poskładać Twój świat na nowo tak, byś na powrót odnalazła jego jasną stronę...

  OdpowiedzUsuń
 4. Siły wytrwałości - super choinka !

  OdpowiedzUsuń
 5. piekne choinki, zycze Ci aby ten Nowy Rok choc trudno CI się zaczal dobrze skonczyl. Wszystkiego dobrego

  OdpowiedzUsuń
 6. Ago prace piękne, wierz mi czas leczy rany , ale dużo go musi upłynąć, widocznie taki był plan Boski i tak musiało być, jesteś , masz rodzinę i trzeba żyć dalej , ale masz racje nie wolno tłumić uczuć trzeba od czasu so czasu sobie na nie pozwalać, oby ten nowy rok był dla Ciebie lepszy niż poprzedni

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo :)